Ubytování

Ubytování

Nabízíme Vám celoroční ubytování v příjemném prostředí Hlubokého Jeseníku – Filipovice včetně všech doprovodných služeb. Doufáme že u nás prožijete přijemné chvíle své aktivní i pasivní dovolené v čistém a zdravém horském prostředí, které bezesporu Jeseníky nabízejí.

horská chata

Nabízíme krátkodobý (týdenní) pronájem luxusní horské chaty v lyžařském středisku Filipovice-Jeseníky. Rodinný dům leží v těsné blízkosti lesa. Pronájem je určen pro max. 6 osob. Hostům je v domě k dispozici prostorný plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska se 4 varnými jednotkami, el. trouba, lednice s mrazicím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice, kávovar Dolce Gusto a pračka), jídelní stůl s židlemi, sedací souprava, krb, TV+KABEL, vstup na terasu. Dům dále disponuje 3 samostatnými ložnicemi, prostornou koupelnou a samostatným WC. Každá z ložnic je vybavena jedním dvojlůžkem, TV+KABEL, ze dvou z nich je rovněž přímý vstup na terasu. V koupelně se nachází vana, masážní sprchový kout, umyvadlo a WC. V domě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Centrální podlahové topení. Nekuřácký objekt. Venkovní terasa je vybavena lehátky, ratanovým i dřevěným posezením a malým ohništěm. K chalupě náleží dále samostatný přístavek sloužící jako kolárna nebo lyžárna. V tomto přístavku je hostům po domluvě k dispozici rovněž sauna pro 2 osoby. Parkování v létě přímo u objektu, v zimě ve vzdálenosti cca 30 m.

Luxusní rodinný dům

Nabízíme krátkodobý (týdenní) pronájem luxusního rodinného domu v lyžařském středisku Filipovice-Jeseníky. Rodinný dům leží v těsné blízkosti lesa. Pronájem je určen pro max. 6 osob. Hostům je v domě k dispozici prostorný plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska se 4 varnými jednotkami, el. trouba, lednice s mrazicím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice, kávovar Dolce Gusto a pračka), jídelní stůl s židlemi, sedací souprava, krb, TV+KABEL, vstup na terasu. Dům dále disponuje 3 samostatnými ložnicemi, prostornou koupelnou a samostatným WC. Každá z ložnic je vybavena jedním dvojlůžkem, TV+KABEL, ze dvou z nich je rovněž přímý vstup na terasu. V koupelně se nachází vana, masážní sprchový kout, umyvadlo a WC. V domě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Centrální podlahové topení. Nekuřácký objekt. Venkovní terasa je vybavena lehátky, ratanovým i dřevěným posezením a malým ohništěm. K chalupě náleží dále samostatný přístavek sloužící jako kolárna nebo lyžárna. V tomto přístavku je hostům po domluvě k dispozici rovněž sauna pro 2 osoby. Parkování v létě přímo u objektu, v zimě ve vzdálenosti cca 30 m.

APARTMÁN

Nabízíme krátkodobý (týdenní) pronájem luxusního apartmánu v lyžařském středisku Filipovice-Jeseníky. Rodinný dům leží v těsné blízkosti lesa. Pronájem je určen pro max. 6 osob. Hostům je v domě k dispozici prostorný plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska se 4 varnými jednotkami, el. trouba, lednice s mrazicím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice, kávovar Dolce Gusto a pračka), jídelní stůl s židlemi, sedací souprava, krb, TV+KABEL, vstup na terasu. Dům dále disponuje 3 samostatnými ložnicemi, prostornou koupelnou a samostatným WC. Každá z ložnic je vybavena jedním dvojlůžkem, TV+KABEL, ze dvou z nich je rovněž přímý vstup na terasu. V koupelně se nachází vana, masážní sprchový kout, umyvadlo a WC. V domě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Centrální podlahové topení. Nekuřácký objekt. Venkovní terasa je vybavena lehátky, ratanovým i dřevěným posezením a malým ohništěm. K chalupě náleží dále samostatný přístavek sloužící jako kolárna nebo lyžárna. V tomto přístavku je hostům po domluvě k dispozici rovněž sauna pro 2 osoby. Parkování v létě přímo u objektu, v zimě ve vzdálenosti cca 30 m.